Zonnige Zomerdagen bij Museum BroekerVeiling

Deze zomervakantie kun je bij Museum BroekerVeiling terecht voor veel gezelligheid en plezier tijdens de Zonnige Zomerdagen (in de periode 6 juli t/m 25 augustus). Er zijn een groot aantal activiteiten voor het hele gezin om deze zomer af te koelen.

In juli openen we onze prachtige nieuwe Klim- en klauterroute op het museum terrein. Klauteren over het water in de lighallen, slootje springen, glijden op de glijbaan, klimmen in onze hut in het Veldersboetje, met je handen in de prut en voetjes in de lucht!

Tijdens de Zonnige Zomerdagen zijn er dagelijks SuperKOOLe activiteiten te beleven in het museum. Zo kan je het water op tijdens de sup clinics in de middag, broodjes komen bakken, een rondleiding meemaken, knutselen, kaarsen maken en nog veel meer.

Tijdens de vakantie vind ook weer een aantal keer de Authentieke Doorvaarveiling plaats, kan je kledij van vroeger bekijken tijdens de Historische Modeshow en kan je komen proeven van vroeger tijdens Gerechten van Toen. En natuurlijk kan je ook nog meevaren met de rondvaartboot en tijdens de veiling bieden op lekkere groenten.

Met de speurtocht, de activiteiten, de beestjes en natuurlijk het varen en veilen is een ochtend of middag zo gevuld. Zorg dus dat je op tijd komt, zodat je niets hoeft te missen. Voor meer informatie over welke activiteiten op welke dagen plaatsvinden in het museum kan je een kijkje nemen op www.broekerveiling.nl/evenementen.

Langedijkers Facebook

Evenementen Upcoming Langedijk

Een bericht plaatsen? Klik op deze link en stuur in!

Geef een reactie

error: Content is protected !!